Product

Visi SOULEL produktai yra gaminami tik iš ekologiškų ingredientų, kurių kilmės šalis yra pažymėta prie kiekvieno Soulel produkto soulelhealth.com elektroninėje svetainėje. SOULEL produktai yra gaminami Lietuvoje. 

SOULEL produktų išskirtinumas – jie sukurti iš ilgametės patirties natūropatijos moksle bendradarbiaujant su farmakologu Virgilijumi Skirkevičium. Kiekvienas SOULEL produktas yra skirtas tam tikrai kūno funkcijai palaikyti.

SOULEL produktus galima suskirstyti į dvi vartojimo kategorijas:

 

Pirmoje dienos pusėje vartojami SOULEL produktai:

 • + Organic Dirt – prieš maistą
 • + Organic Biota – prieš maistą
 • + Organic Booster – prieš maistą
 • + Organic Heart – prieš maistą
 • + Organic Purples – maisto metu

 

Antroje dienos pusėje vartojami SOULEL produktai:

 • + Organic Detox – prieš maistą
 • + Organic Calm – po maisto 
 •  

Kiekvieno SOULEL produkto vartojimo instrukciją rasite www.soulelhealth.com elektroninėje svetainėje, produkto aprašymo skiltyje bei ant produktų pakuočių. 

Konkretaus atsakymo negalime pateikti, nes kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas. Jeigu norite būti užtikrinti dėl SOULEL produktų vartojimo ir kitų produktų (maisto papildų, vaistų) derinimo tarpusavyje rekomenduojame kreiptis į savo gydytoją.

Vaikams tinkantys SOULEL produktai yra šie:

+ Organic Biota – žarnyno veiklai.

+ Organic Purples – antioksidantų šaltinis. 

SOULEL produktai tinkantys nėščiosioms ir žindančioms moterims:

 • + Organic Biota
 • + Organic Purples

 

SOULEL produktai nerekomenduojami nėščiosioms ir žindančioms moterims:

 • + Organic Detox
 • + Organic Dirt
 • + Organic Booster
 • + Organic Heart
 • + Organic Calm
 • + Organic Mushrooms

Taip, nes visi SOULEL produktai yra pagaminti iš natūralių augalų, augalų šaknų, sėklų, daržovių vaisių, uogų ir juose nėra pridėtų cukrų, dirbtinių skonių, konservantų, maisto priedų ar sintetinių medžiagų.

SOULEL produktuose nėra alergijas arba netoleravimą sukeliančių medžiagų ar produktų, kurie yra nurodyti Europos Parlamento ir Tarybos reglamente (ES) Nr. 1169/2011, tačiau mes negalime garantuoti, kad SOULEL produktai ar juose esančios sudėtinės medžiagos nesukels alergijos individualiems asmenims. SOULEL elektroninėje parduotuvėje prie kiekvieno produkto aprašymo yra pateikiama išsami informacija apie produkto sudėtines dalis ir jų kiekį, todėl rekomenduojame prieš užsakant Soulel produktus atidžiai perskaityti produkto aprašymą.

Atidarius SOULEL produktus rekomenduojame juos laikyti sausoje, tamsioje vietoje. Ypatingai rekomenduojame naudoti sausą ir švarų šaukštelį naudojant produktą, užtikrinant, kad į produktą nepatektų papildoma drėgmė ir pats produktas neprarastų birios miltelių konsistencijos. 

SOULEL produktų galiojimo laikas yra nurodytas ant kiekvieno produkto pakuotės. 

Mes nesame gydytojai ir nežinome Jūsų ligos istorijos. Jeigu turite bet kokių sveikatos sutrikimų, pirmiausiai rekomenduojame dėl SOULEL produktų vartojimo pasitarti su savo gydytoju. 

Pakavimas

Mūsų įsipareigojimas aplinkai yra vienas iš svarbiausių prioritetų, todėl mūsų produktai supakuojami naudojant minimalų kiekį plastiko, pasitelkiant draugiškas perdirbimo galimybes.

 

Stikliniai indai. Mes naudojame stiklinius indus kaip pagrindinį mūsų produktų pakuotės variantą. Tai ne tik užtikrina, kad jūsų produktai saugiai laikomi, bet ir mažina plastiko vartojimą gamybos procese. Be to, stiklas yra lengvai perdirbamas, todėl jūsų indėliai gali būti pakartotinai panaudojami.

 

Popierinė siuntimo pakuotė. Mūsų įsipareigojimas aplinkai neapsiriboja tik produkto pakuote. Mes taip pat naudojame popierinę siuntimo pakuotę, kuri yra jau buvo panaudota bei ateityje dar bus perdirbama. 

 

Galite būti tikri, kad jūsų vartojimo įpročiai nepakenks gamtai.

Pristatymas

Šiuo metu SOULEL produktai yra parduodami tik internetinėje svetainėje https://soulelhealth.com/lt ir galimybės įsigyti produktus fizinėse parduotuvėse nėra. 

Šiuo metu bendradarbiaujame tik su „Venipak” kurjeriais, kurie siūlo du pristatymo būdus: 

1) Jūsų užsakymą atveža Jums tiesiai į nurodytą adresą arba 

2) pristato Jūsų užsakymą į Jūsų pasirinktą „Venipak” paštomatą. 

Pristatymo kaina Lietuvoje yra 3 eur, nepriklausomai nuo prekių krepšelio dydžio ir pasirinkto pristatymo būdo. Pristatymo kaina yra įskaičiuota į galutinę užsakymo sumą.

Šiuo metu SOULEL produktus galite įsigyti tik Lietuvoje, tačiau esant poreikiui ir suderinus iš anksto galima susitarti dėl užsakymo pristatymo į užsienį. Dėl pristatymo į užsienį kreiptis el.paštu [email protected]

Įprastai apmokėti užsakymai yra perduodami kurjerių tarnybai per 1-2 darbo dienas, o pristatymas klientui užtrunka iki 1-5 d.d. 

 

Apie perduotus kurjeriams užsakymus ir konkretų planuojamą pristatymo laiką klientus informuoja „Venipak” kurjerių tarnyba sms žinute arba mobiliuoju telefonu.

 

Kiekvienos komandos veikloje pasitaiko klaidų, todėl jeigu pastebėjote, kad jau kuris laikas iš “Venipak” negaunate informacijos, informuokite mus el. paštu [email protected]

Savo siuntą galite sekti gavę informacinį pranešimą iš „Venipak” kurjerių. Tokį informacinį pranešimą gausite tuomet, kai sandėlis bus suruošęs Jūsų užsakymą. 

Grąžinimai

Remiantis Lietuvos teisės aktais kokybiškos maisto prekės (įskaitant maisto papildus) nėra keičiamos ar grąžinamos. Kas laikoma kokybiška maisto (įskaitant maisto papildus) preke skaitykite grąžinimo skiltyje.